zaloguj się

ECOFLOW HEATING& COOLING SYSTEMS NA TARGACH FAKUMA 14-18.10.2014

Podczas tegorocznych targów FAKUMA firma Ecoflow Heating&Cooling Systems zaprezentuje swoje produkty w hali B3 stoisko B3-3009 kompleksie targowym we Friedrichshafen. Podczas targów zaprezentowane zostaną nowe produkty dedykowane dla branży przetwórczej.

Podczas targów Fakuma w dniach 14-18 października 2014 odbędzie się premiera trzech nowych urządzeń:


- autonomiczny sterownik dysz sekwencyjnych z napędem hydraulicznym z serii AHX- zaprojektowany wyłącznie do współpracy z formą wtryskową zawierającą w układzie gorącego bloku dysze zamykane zaworowo. Sterownik AHX jest autonomiczną jednostką wyposażoną w zespół pompowy, zbiornik oleju ze zintegrowaną chłodnicą, zespół zaworowy, układ sterowania i automatyki procesowej, gotową do ciągłej pracy.
- chiller chłodzony wodą o mocy 20kW z serii CHW (woda-woda) - jest to urządzenie przeznaczone dla wymagających procesów, gdzie nie jest wskazana cyrkulacja powietrza, np. w aplikacjach medycznych, w aplikacjach elektronicznych, jako wyposażenie clean-roomów.
- termoregulatory z serii PWA- dedykowane dla form grzanych wodą w zakresie od 30`C-90`C lub dla form grzanych olejem w zakresie od 80`C-200`C. Urządzenia cechuje wysoka jakość wyposażenia, łatwa obsługa i bardzo dobre parametry techniczne przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnej ceny.


Firma Ecoflow Heating&Cooling systems od lat prezentuje swe produkty podczas targów branżowych w Polsce jak i zagranicą. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu przyznanemu w ramach działania 6.1 Paszport do eksportu, w 2013 roku firma rozpoczęła sprzedaż swoich produktów między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Czechach a także w Rosji i na Ukrainie. Obecnie Ecoflow posiada szeroką grupę dystrybutorów w wybranych krajach europejskich, dzięki czemu wszyscy klienci mają zapewnioną opiekę wykwalifikowanego serwisu a także łatwy dostęp do informacji o nowych produktach firmy.